KreuStil Jetese

“A e jep burrin me qira?”, përgjigja që Elita Rudi i dha ndjekëses!

“A e jep burrin me qira?”, përgjigja që Elita Rudi i dha

Elita Rudi vazhdon të mbetet mjaft aktive në rrjete sociale ku shpesh ndan me ndjekësit momente të ndryshme nga jeta e saj familjare. Por së fundi, ajo ka mbetur e befasuar nga kërkesa që i drejtoi një ndjekëse në një intervistë virtuale.

“A e jep burrin me qira një natë e dashur?”, ishte pyetja dhe Elita nuk ngurroi t`i përgjigjej.

“Kuku s’mundem me nda gjysmën e vetes”, u shpreh ajo. Këngëtari i njohur Gjiko dhe bashkëshortja e tij janë një ndër çiftet më të dashura nga publiku shqiptar.

Dyshja kanë edhe dy fëmijë së bashku, Zëri dhe Bota, dhe duken më të lumtur se kurrë!

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF