KreuStil Jetese

Georgina Rodriguez tregon luksin e shfrenuar brenda avionit privat!

Georgina Rodriguez tregon luksin e shfrenuar brenda avionit privat!

Edhe pse i eshte kerkuar nga partneri te frenohet nga te tlla veprime, Georgina Rodriguez “nuk ze mend”. Ajo ka ndarë së fundi me miliona ndjekësit e saj në “Instagram” disa fotografi që kanë tërhequr menjëherë vëmendjen.

Nga avioni i tyre privat, e dashura e Cristiano Ronaldo, tregoi permes disa imazheve luksin e tij nga brenda.

29 vjecarja ishte ulur ne nje kolltuk lëkure, ndersa vinte në dukje herë pas here një çantë të verdhë Hérmes Birkin, që kushton përafërsisht 80,000 euro.

Mamaja e 6 fëmijëve dukej jashtezakonisht ne forme me veshjet e ngushta sportive, duke treguar kështu edhe format e linjat e saj te admirueshme.

Në një tjetër foto, Georgia shfaqi dekoltenë e saj të bollshme dhe u sigurua që të dukej magjepsëse me aksesorët prej floriri.

Tags:

Home bordo

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF