KreuStil Jetese

Leonardo DiCaprio në një lidhje serioze me Vittoria Ceretti; sigurisht 25 vjeçe!

Leonardo DiCaprio në një lidhje serioze me Vittoria Ceretti; sigurisht

Leonardo DiCaprio thuhet se është i lidhur me modelen 25-vjeçare Vittoria Ceretti. Gjatë muajve të fundit, çifti është parë në dalje të shumta, si në Shtetet e Bashkuara dhe jashtë vendit, gjë që ka nxitur spekulime për natyrën e lidhjes së tyre, duke ngritur fillimisht dyshimet se ishte thjesht një flirt veror.

Megjithatë, “Page Six” ka raportuar se marrëdhënia e tyre është me të vërtetë thelbësore dhe e vërtetë. “Ata kanë kaluar mjaft kohë së bashku gjatë muajve të fundit dhe po kënaqen duke e njohur njëri-tjetrin në një nivel më të thellë”, tha burimi i brendshëm për “Page Six”.

Debutimi i tyre publik si çift ndodhi gjatë një nate plot ngjarje në një klub në Ibiza, Spanjë, më 9 gusht. Page Six mori një video ekskluzive që tregonte “aktori dhe bukuroshja shkëmbyen një puthje pasionante në klubin “Hï Ibiza”.

Disa javë pas takimit të tyre të zjarrtë në Spanjë, dyshja vendosën të zgjidhnin një takim më të qetë në Kaliforni. Gjatë qëndrimit në Santa Barbara, DiCaprio dhe Ceretti u panë duke konsumuar akullore dhe kafe të ftohtë.

Një tjetër burim ishte dëshmitar kur çifti ishte pjesë së bashku në eventin e Vogue Ëorld: London, vetëm një javë më parë. “Leo dhe Vittoria po bisedonin dhe kërcenin së bashku gjatë gjithë natës”, vuri në dukje burimi. “Nga pamjet e saj, romanca e tyre është shumë më tepër se një gjë kalimtare”.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF