KreuStil Jetese

Zayn Malik ndan një pamje të rrallë të jetës si baba

Zayn Malik ndan një pamje të rrallë të jetës si baba

Zayn Malik ka shënuar ditëlindjen e tretë të vajzës së tij Khai me një mesazh të ngrohtë në Instagram.

Ish-këngëtari i One Direction, 30 vjeç, ndau një kolazh fotosh nga Polaroid nga festimet e ditëlindjes së Khai në rrjetet sociale, duke e treguar atë duke mbajtur vajzën e tij teksa ajo shikonte nga afër dy tortat e saj të ditëlindjes: një krijim i frymëzuar nga Frozen dhe një me ngjyrë ylberi.

Për të mbrojtur privatësinë e Khai-t, Malik mbuloi fytyrën e saj në foto me një emoji flok dëbore.

“Gëzuar ditëlindjen, je shpirti më i mrekullueshëm që kam njohur ndonjëherë”, ka shkruar ai krahas fotove. “Çdo ditë që jam me ty është një bekim që e çmoj pa fjalë. 3 tashmë!!

A post shared by Zayn Malik (@zayn)

“Ku ka shkuar ajo kohë? Vajza ime e vogël e bukur, nuk mund të jetoja pa ty, faleminderit për gjithë dashurinë që sill në jetën time.”

Nëna e Khai-t, Gigi Hadid, gjithashtu shënoi rastin e veçantë në mediat sociale, duke ndarë një sërë fotosh të marra gjatë një jave të festimeve të ditëlindjes, me disa rikthime nostalgjike të përziera.

“Kemi festuar tre vjeç këtë javë”, ka shkruar modelja. “Shumë krenare të jem mamaja e saj, të shoh jetën përmes saj !!!! Gëzuar ditëlindjen dashurisë sime më të ëmbël, më të zgjuar, më trime”

Ajo ndau gjithashtu një foto të ëmbël që tregonte atë dhe një Khai shumë më të vogël duke u përqafuar në shtrat, dhe një tjetër nga festimet e saj të ditëlindjes së parë.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF