KreuCelebrity

Arbenita pret baluke e ndryshon ngjyrën e flokëve dhe duket një yll!

 

Arbenita pret baluke e ndryshon ngjyrën e flokëve dhe duket një

Arbenita Ismajli u shfaq krejt ndryshe në fotot e fundit të postuara në rrjetet sociale. Modelja i befasoi ndjekësit me pamjen e saj te tjetersuar, që i detyrohej prerjes së re të flokëve: Baluket duket i shkonin shumë, e në përgjithësi pamja e saj me fustanin e zi shumë të shkurtër dhe me doreza të gjata, shfaqi linjat e saj perfekte. 

Arbenita pret baluke e ndryshon ngjyrën e flokëve dhe duket një

Nuk dihet nëse në fakt, i ka prerë vërtet flokët edhe me ngjyrë krejt të ndryshme tani, kafe në të kuqe, apo bëhet fjalë për një paruke, por për cdo rast, duket jashtëzakonisht bukur!  

Arbenita pret baluke e ndryshon ngjyrën e flokëve dhe duket një

Arbenita vazhdon të jetë njëra prej personazheve më të komentuar të showbizit, si për nga karriera, por edhe nga ngjarjet e fundit të jetës së saj personale.  

Arbenita pret baluke e ndryshon ngjyrën e flokëve dhe duket një

Modelja kohët e fundit është përfshirë në disa zënka me ish-partnerin e saj Feron, por gjithashtu edhe me reperin Unikkatil, pasi publikoi një bisedë private me të. 

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF