KreuCelebrity

Sondazh BORDO/ Cili prej 4 çifteve fiton “Love Island”! Voto tani!

Sondazh BORDO/ Cili prej 4 çifteve fiton “Love Island”! Voto

Reality show “Love Island” ka mbajtur këtë të diel gjysmëfinalen e madhe, ku mes emocioneve të shumta u zgjodhën edhe çiftet finalistë.

Sondazh BORDO/ Cili prej 4 çifteve fiton “Love Island”! Voto

4 çiftet finaliste në “Love Island” janë: Haris dhe Amadea, Arlind dhe Ueda, Aleksandros dhe Erida, Aishah dhe Everaldo.

Ndërkohë në këtë gjysmëfinale u ndërpre rrugëtimi për Xhesikën dhe Denisin, të cilët u shprehën të lumtur për kaq kohë sa ishin pjesë e “Love Island”, duke theksuar se ata lidhjen e tyre të dashurisë do ta vazhdojnë jashtë vilës së dashurisë.

Sondazh BORDO/ Cili prej 4 çifteve fiton “Love Island”! Voto

Finalja e madhe mbahet më 5 nëntor, ndaj revista “Bordo” ka vendosur të bëjë një sondazh me lexuesit e saj për të mësuar, se sipas tyre cili prej çiftëve do të triumfojë në këtë ‘reality show’ dhe do të rrëmbejë çmimin prej 50 mijë eurosh..

Poll

 

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF