KreuCelebrity

E “zhduku” nga rrjetet sociale, Luiz Ejlli nuk ia kurseu një “thumb” Salsano Rrapit!

E “zhduku” nga rrjetet sociale, Luiz Ejlli nuk ia kurseu një

Salsano Rrapi i acaroi ndjekesit e Luizit kur pak dite me pare, postoi në InstaStory-n e tij një foto me të gjithë pjesëmarrësit e filmit “Në Kuadër të Dashurisë” dhe i vetmi që kishte prerë nga fotoja ishte kengetari. Fansave nuk i shpëtoi ky detaj dhe ia vunë në pah, mirëpo nëpër takime me fansat nisi të bënte batuta se “Vetëm një luan kishin” e nisi të hidhte thumba për Luizin, ndaj ky i fundit s’ia ka lënë mangut.

E “zhduku” nga rrjetet sociale, Luiz Ejlli nuk ia kurseu një

“Kjo ishte hera e fundit qe me lejojne te flas per filmin. Kisha edhe nje batute perle per nje qeros por po e ruaj per ndonje dite me shi”- komentoi Luizi krahas postimit ku shfaqej gjatë premierës së filmit në Shkup.

E “zhduku” nga rrjetet sociale, Luiz Ejlli nuk ia kurseu një

 

Salsano ende nuk ka reaguar. “Në kuadër të dashurisë’ ka per protagonistë Luiz Ejllin e Olta Gixharin. Ne kastin e tij janë po ashtu Salsano Rrapi, Sara Hoxha, Ndriçim Xhepa, Zamira Kita, Olta Daku, Besmir Bitraku, Salsano Rrapi, Luan Jaha, Ylber Bardhi, Roerd Toçe, Sotiraq Bratko, Dea Mishel Hoxha, Aleksandër Grami, Eni Shehu, Myzafer Zilfaj, Xhljano Brisku, Megi Pojani, Sara Kolami.

 

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF