KreuCelebrity

Vjehrra i bën Kiarës nga New York-u një surprizë “që e la pa mend”!

Vjehrra i bën Kiarës nga New York-u një surprizë

Kiara Titos iu bë një surprizë shumë e bukur pak ditë më parë, të cilën moderatorja mezi c`priti ta ndante me të gjithë në rrjetet sociale. Kiara shfaqet ne një billboard në sheshin qendror të New York-ut, Times Square, dhe nuk mund të ishte më e lumtur se kaq. Nëpërmjet postimit ajo falenderon fansat e saj.

Vjehrra i bën Kiarës nga New York-u një surprizë

“Kam njerezit me te mire ne bote, qe me duan dhe me mbeshtesin ne cdo hap. Sot ne Neë york, Times Square Ju falenderoj nga zemra per kete surprize kaq te bukur, nuk di si tua shperblej”, shkruan Kiara.

Vjehrra i bën Kiarës nga New York-u një surprizë

Ka tërhequr sakaq menjëherë vëmendjen komenti i Luiz Ejllit, i cili sigurisht, nuk mund të mungonte në një rast të tillë.

Vjehrra i bën Kiarës nga New York-u një surprizë

 

“Vjehrra ta ka bere o zemer”, shkruan këngëtari, nëna e të cilit jeton në Neë York.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF