KreuCelebrity

Princ Leka heq Elian nga Instagrami? Ç`ndodhi para tre ditësh!

Princ Leka heq Elian nga Instagrami? Ç`ndodhi para tre ditësh!

Mungesa e Princ Lekës pak ditë më parë në ditëlindjen e Princeshë Geraldinës u diskutua si shenjë e faktit që cifti mbretëror mund të jetë duke kaluar një krizë të marrëdhënies.  Elia Zaharia festuan organizoi një festë për ditëlindjen e 3-të të së bijës, ku princi nuk ishte i pranishëm, por vetëm familjarët e saj.

Princ Leka heq Elian nga Instagrami? Ç`ndodhi para tre ditësh!

Veç kësaj, në urimet e secilit për vajzën, nuk u përmend askund prindi tjetër.

Princ Leka heq Elian nga Instagrami? Ç`ndodhi para tre ditësh!

Sot ndërkohë, Princi i shtoi dyshimet se dicka po ndodh vërtet në raportin e tij me bashkëshorten, të cilën sic veren albeu.com e ka hequr nga Instagrami. Ndërkohë, deri përpara tre ditësh, ai e ndiqte ende.

Princ Leka heq Elian nga Instagrami? Ç`ndodhi para tre ditësh!

Kujtojmë se Princ Leka është mjaft aktiv në rrjetet sociale me postime, komente dhe reagime, ndaj vështirë të mendohet se ky veprim është pasojë e ndonjë pakujdesie. Princi duket se ka marrë pjesë në disa ceremoni zyrtare e gëzime familjare së fundi pa të shoqen, cka është e pazakontë për pozicionin e tij.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF