KreuCelebrity

U largua papritur nga 'Grande Fratello', Heidi Baci pjesë e 'Big Brother VIP Albania'?

U largua papritur nga 'Grande Fratello', Heidi Baci pjesë e

"Grande Fratello” humbi një konkurrente të rëndësishme me largimin e Heidi Bacit, e cila zgjodhi ta linte programin e njohur pas takimit me të atin brenda shtepise. Situata e krijuar me largimin e saj u diskutua gjatë. Fillimisht publiku u nda mes atyre që mbeshtesnin babain e saj dhe grupit tjeter qe u rreshtua krah Massimiliano Varreses, i cili u ndje i fyer nga akuzat e hedhura drejt tij.

U largua papritur nga 'Grande Fratello', Heidi Baci pjesë e

Keta ndjekes thane gjithashtu se shqiptarja ishte e frikësuar nga babai i saj dhe u manipulua prej tij. Vetë Heidi shpjegoi megjithate se asgjë nuk ishte e vërtetë dhe se vendosi aty per aty të largohej nga loja duke pohuar se shkak ka qenë gjendja shëndetësore e nënës së saj dhe se vuri familjen në plan të parë. 

U largua papritur nga 'Grande Fratello', Heidi Baci pjesë e

Por ndoshta tani mund të ketë një mundësi tjetër të favorshme për të. Siç theksoi një përdorues në Twitter, Heidi filloi të ndiqte në Instagram shoqen më të mirë të prezantueses së “Big Brother Albania”, Xhemi Shehun. “Në Shqipëri të gjithë flasin për mënyrën sesi u trajtua, dhe do të donin t'i jepnin Heidit një shans për të jetuar përvojën që donte aq shumë pa presion.”-shkruhet në status. Pra, ka dyshime se drejtuesit e “Big Brother VIP Albania” që pritet të nis së shpejti po mendojnë të kenë konkurrente Bacin, duke i dhënë kështu shansin të jetojë pa presion eksperiencën që ka dëshiruar.

U largua papritur nga 'Grande Fratello', Heidi Baci pjesë e

.Kjo ka nxitur dyshimet se drejtuesit e “Big Brother VIP Albania” që pritet të nis së shpejti po mendojnë të kenë konkurrente Bacin, duke i dhënë kështu mundesinë të cojë deri në fund eksperiencën e lënë përgysmë në Itali.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF