KreuCelebrity

Emily Ratajkowski në një lidhje të re dashurie, me aktorin e njohur!

Emily Ratajkowski në një lidhje të re dashurie, me aktorin e

Emily Ratajkowski dhe aktori francez Stéphane Bak janë fotografuar, duke shkëmbyer puthje pasionante.

Emily Ratajkowski në një lidhje të re dashurie, me aktorin e

Modelja, nënë e një fëmije, dukej elegante me një pallto lëkure të kuqe, një fund mëndafshi ngjyrë të gjelbër të errët dhe çizme stiletto.

Emily Ratajkowski në një lidhje të re dashurie, me aktorin e

Supermodelja ka qenë në një lidhje me Eric André, DJ Orazio Rispo, madje edhe Harry Styles, dhe që nga ndarja me bashkëshortin Sebastian Bear-McClard vitin e kaluar, tashmë duket që ka gjetur dashurinë te ylli francez.

Emily Ratajkowski në një lidhje të re dashurie, me aktorin e

Stéphane, në moshën 27-vjeçare, fitoi famë si “komediani më i ri në Francë” në moshën 16-vjeçare, falë performancës së tij të spikatur në klubet parisiane. Përveç karrierës së tij të suksesshme në stand-up, Stéphane ka zbukuruar ekranin duke u shfaqur edhe në filma si “Team Spirit”, “Alone” dhe “Elle” me regji të Paul Verhoeven.

 

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF