KreuCelebrity

Britney Spears zbuloi abortin, Justin Timberlake merr këtë vendim!

Britney Spears zbuloi abortin, Justin Timberlake merr këtë vendim!

Justin Timberlake ka vendosur t’i japi fund komenteve rreth kujtimeve të Britney Spears, në librin “The Woman in Me”, të paktën në mediat e tij personale sociale. Së fundmi fansat kanë vënë re se këngëtari ka hequr komentet në postimet e tij në Instagram.

Britney Spears zbuloi abortin, Justin Timberlake merr këtë vendim!

Kjo vjen mes disa zbulimeve në librin e saj, ku thuhej se Spears dhe Timberlake kishin lidhje nga viti 1999 deri në vitin 2002, dhe gjatë asaj kohe, ylli i popit pretendon se ajo mbeti shtatzënë dhe bëri një abort.

“Ishte një surprizë, por për mua, nuk ishte një tragjedi. E doja shumë Justin. Gjithmonë prisja që një ditë të kishim një familje së bashku. Kjo do të ishte shumë më herët nga sa e kisha parashikuar. Por Justin, definitivisht nuk ishte i lumtur për shtatzëninë. Ai tha se ne nuk ishim gati të kishim një fëmijë në jetën tonë, se ishim shumë të rinj”, rrëfen Spears.

Britney Spears zbuloi abortin, Justin Timberlake merr këtë vendim!

Ata vendosën që për të mbajtur të fshehtë shtatzëninë dhe abortin pwr shkak tw famws sw tyre. Ata vendoswn qw procedura të bëhet në shtëpi. “Ishte e rëndësishme që askush të mos merrte vesh për shtatzëninë apo abortin, që do të thoshte të bëje gjithçka në shtëpi”, u shpreh Spears asokohe.

 

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF