KreuCelebrity

VIDEO/ Amadea përlotet teksa merr propozimin e veçantë nga Harris!

Reality show “Love Island Albania” po i vjen fundi, dhe tashmë çiftet e dashurisë po shkojnë drejt zyrtarizimit. Së fundmi ka qenë Harris ai që ka marrë hapin e rëndësishëm ndaj Amadeas, duke i propozuar në një mënyrë krejt të veçantë.

VIDEO/ Amadea përlotet teksa merr propozimin e veçantë nga

Në videon e transmetuar shihet se ishullorët janë rreshtuar poshtë verandës së ‘folesë’  dhe të gjithë i kanë dedikuar fjalë zemre Amadeas dhe sigurisht i fundit ishte Haris, i cili u shpreh, “A po don me u bë dashnia jeme”.

VIDEO/ Amadea përlotet teksa merr propozimin e veçantë nga

Më poshtë janë të gjitha frazat ishullorët i kanë dedikuar Amadeas, e cila padyshim u emocionua dhe përjetoi emocione shumë të bukura.

Pjesë nga biseda:

Arlind: Amadejjjj… A po na dëgjon Amadejjjj?

Ueda: Je një nga vajzat më të bukura që kam parë në jetën time!  

Aishah:  E dua çdo secondë, çdo minutë që sa herë të shoh më qesh fytyra.

Denisi:  E dua zemrën tënde të madhe që ushqen çdo mace që vjen në vilë.

 Erida: Adhuroj çiltërsinë tënde dhe sa e dashur je!

Everaldo:  Ti i jep dritë çdo vendi ku shkel këmba jote…

Aleksandros: Më vdes fare kur bën sikur pëlqen vërtet si unë kërcej!

Xhesika:  Dua të dish se pas 22 vitesh, ti je vajza e vetme që i kam hapur zemrën…

Xhoana: Të gjithë në vilë të duan shumë dhe Haris tani ka dy fjalë zemre që do të të thotë!

 

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF