KreuCelebrity

Rudina më në fund zbulon portretin e plotë të vajzës Mia!

Moderatorja e njohur Rudina Magjistari ka kaluar me familjen e saj disa ditë shumë të bukura pushimi. Ata kanë zgjedhur destinacionin e magjepsës të Disneyland Paris.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by RUDINA MAGJISTARI (@rudinamagjistari)

Moderatorja ka zgjedhur që të ndajë me ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram disa prej momenteve që ata kanë kaluar aty.

Rudina më në fund zbulon portretin e plotë të vajzës

Në mesin e fotografive dhe videove, Rudina ka zbuluar për herë të parë portretin e plotë të së bijës Mia, për të cilin është kujdesur gjithmonë që ta mbulojë me emoji me zemra apo t’ia bëjë me blur.

Rudina më në fund zbulon portretin e plotë të vajzës

Rudina u bë nënë 8 vite më parë, më 29 nëntor 2015, dhe në këtë ditëlindje duket se mami dhe babi i Mias i kanë bërë dhuratë këtë udhëtim të bukur vajzës së tyre.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by RUDINA MAGJISTARI (@rudinamagjistari)

Gjithashtu në këtë ditë të shënuar, moderatoja ka prezantuar gjithë fansat e saj me të bijën.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF