KreuCelebrity

Kiara me neps ‘të çuditshëm’, Luizi reagim epik!

Kiara Tito edhe një herë i hodhi "benzinë zjarrit të dyshimeve " për shtatzëni me një postim të bërë në rrjete sociale. Moderatorja zbuloi aty nepsin e çuditshëm të ushqimit ditët e fundit: I paska shkuar mendja keq për bukë, hudhra e djathë.

Kiara me neps ‘të çuditshëm’, Luizi reagim epik!

Kiara ka etiketuar Luizin te postimi dhe ky i fundit i ka çuar një mesazh ku i thotë se është i lumtur që janë inatosur me njëri-tjetrin sepse keshtu ajo nuk do të flerë pranë tij me erën e hudhrave. Ky mesazh e ka bërë Kiarën të qeshë.

Kiara me neps ‘të çuditshëm’, Luizi reagim epik!

Ajo nuk ka ngurruar ta ndajë edhe me fansat komentin epik të partnerit. “Kur pashë atë bukën me djathë dhe me hudhër, më ngeli mendja tek ajo hudhra po a di se jam duke menduar se sa mirë që je me nerva me mua për atë punën e smartit, se kështu i bie se ke me më kthyer shpinën kur të flemë. Kështu që fle rehat, nuk e ndjej hudhrën”, ka thene  këngëtari.

Prej disa kohësht tashmë përflitet ne media se Kiara dhe Luizi do bëhen prindër. Lajmi tashmë është pohuar edhe nga burime pranë çiftit, por nga dyshja vetë nuk ka asnjë konfirmim publik.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF