KreuCelebrity

Sara nuk ndalet, tjetër thumb për Dafina Zeqirin?!

Sara nuk ndalet, tjetër thumb për Dafina Zeqirin?!

Javët e fundit nuk kanë qenë aspak të qeta për Sara Hoxhën, mes përplasjes së zhurmshme me Dafina Zeqirin, premierës së “Në kuadër të dashurisë” dhe së fundmi zërave të vazhdueshme për krizë apo ndarje me Ledrin. 

Sara nuk ndalet, tjetër thumb për Dafina Zeqirin?!

Tani ajo duket se ka dashur të dërgojë një mesazh në mediat sociale dhe këtë e ka bërë përmes një postimi të Drake. 

Sara nuk ndalet, tjetër thumb për Dafina Zeqirin?!

Reperi kanadez ka ndarë disa foto në Instagram ku shkruan: “Duke më bërë bllok pasi më bëre diçka të keqe, në të vërtetë nuk po më bllokon mua, por po bllokon veten… në fakt është gjëja më e mirë që të kam parë të bësh.” 

Krahas kësaj, sic vëren albeu.com, Sara ka shtuar plot nënkuptim: “Ah Drake”. 

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF