KreuCelebrity

Dikur shoqe të ngushta, përse Soni Malaj sot e injoroi komplet Elvana Gjatën!

Dikur shoqe të ngushta, përse Soni Malaj sot e injoroi komplet Elvana

Soni Malaj ishte e ftuar së fundi në emisionin “Mos i bjer me top”. Në këtë intervistë asaj i janë shfaqur disa foto të disa personazheve të njohur për të cilët duhet të jepte nga një koment.

Dikur shoqe të ngushta, përse Soni Malaj sot e injoroi komplet Elvana

Ndër fotot që iu shfaqën ishte edhe ajo e Elvana Gjatës të cilën Soni e ka “injoruar”. “Është këngëtare,”-ka thënë ajo, pa e zgjatur më shumë. Megjithatë, moderatori Ronaldo Sharka e ngacmoi duke e pyetur nëse e kategorizon si këngëtarë të mirë apo të keqe. Sony u përgjigj shkurt se ka kritika për veten e jo më për të tjerët.

Soni dhe Elvana dikur kanë qenë shoqe të pandashme, por gjërat ndryshuan. Ato nuk flasin prej kohësh së bashku.

Dikur shoqe të ngushta, përse Soni Malaj sot e injoroi komplet Elvana

 

Duket se pikërisht ai që i afroi e i bëri shoqe ka qenë dhe shkaku i ftohjes së tyre: bëhet fjalë për kantautorin Flori Mumajesi.

https://www.instagram.com/reel/CzRXZmHtk7T/?utm_source=ig_web_copy_link

 

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF