KreuCelebrity

Kourtney Kardashian dhe Travis Barker mirëpresin fëmijën e parë së bashku

Kourtney Kardashian dhe Travis Barker mirëpresin fëmijën e
Kourtney Kardashian Barker dhe Travis Barker janë bërë sërish prindër!

Themeluesja e Lemme, 44 vjeç, dhe bateristi i Blink-182, 47 vjeç, kanë mirëpritur fëmijën e tyre të parë së bashku, konfirmojnë burimet ekskluzivisht për PEOPLE.

Kardashian Barker dhe Barker – të cilët u martuan në vitin 2022 – zbuluan se do të mirëpritnin një djalë gjatë një feste në qershor. Rokeri foli më pas për djalin e tij në podcastin One Life One Chance me Toby Morse në fund të muajit të kaluar.

Çifti tashmë janë prindër të gjashtë fëmijëve mes tyre. Kardashian Barker ndan Reign Aston, 8 vjeç dhe Mason Dash, 13 vjeç , vajzën Penelope Scotland, 11 vjeç, me ish partnerin e saj Scott Disick.

Kourtney Kardashian dhe Travis Barker mirëpresin fëmijën e
Barker tashmë është baba me djalin Landon, 20 vjeç, vajzën Alabama, 17 vjeç dhe njerkën Atiana De La Hoya, 24 vjeç, me ish-gruan e tij Shanna Moakler.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF