KreuCelebrity

“Se thatë që jam plakur”, Arjan Konomi bën ndryshimin drastik në pamje!

 

“Se thatë që jam plakur”, Arjan Konomi bën ndryshimin

Arjan Konomi i befasoi ndjekesit disa kohe me pare. Një video e opinionistit të njohur Arjan Konomi u bë virale në rrjet, pasi ai shfaqej me flokë të thinjur dhe komplet ndryshe në pamje fizike, duke i shqetësuar fansat për shëndetin e tij.

“Se thatë që jam plakur”, Arjan Konomi bën ndryshimin

Megjithatë, ishte vetë sqaroi se ishte mirë ndersa ndodhej në një udhëtim shumë larg Shqipërisë.Por duket se opinionisti nuk ishte i kenaqur me pamjen e tij, dhe pak orë më parë, u shfaq i kuruar, me flokë të lyer dhe shkruan:

“Se thatë që jam plakur”, Arjan Konomi bën ndryshimin

“Ça dini ju për lookun e ri!!Gati per filmin e ri “Top Gun”. Hajde jepini komenteve .. se thate qe jam plakur..
Si mendoni se dukem tani?”

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF