KreuCelebrity

Fotoja që po bën xhiro në rrjet! Sara dhe Ledri kapen ‘mat’ në rrugët e Prishtinës!

Sara Hoxha dhe Ledri Vula kanë qenë në qendër të vëmendjes pasi reperi mungoi gjatë premierës së filmit “Në Kuadër të Dashurisë”, si fillim në Tiranë dhe më pas në Prishtinë.

Fotoja që po bën xhiro në rrjet! Sara dhe Ledri kapen

Kjo ka bërë që të gjithë të vendosin në pikëpyetje marrëdhënien e tyre, pasi pjesëmarrja e Sara Hoxhës në këtë film ishte padyshim një moment shumë i rëndësishëm për karrierën e saj. Pas pjesëmarrjes në “Dance with the Stars”, ku ajo u shpall fituese, ky ishte angazhimi i saj i parë në botën e artit dhe televizionit.

Por së fundmi ata janë parë së bashku rrugëve të Prishtinës, duke hedhur në një farë mënyrë poshtë të gjitha aludimet që kanë qarkulluar në media.

Fotoja që po bën xhiro në rrjet! Sara dhe Ledri kapen

Së fundmi dyshimet për problemet mes çiftit janë shtuar nga një veprim i vëllait të Sarës. Ai ka pëlqyer postimin e publikuar nga “Lokimagazine”, ku thuhej se “njerëz të afërt të Ledrit dhe Sarës konfirmojnë ndarjen e tyre.

Kujtojmë që reperi nuk e mbështeti Sarën as përmes një postimi në rrjetet sociale. Të pakta kanë qenë edhe fotot që kohët e fundit dyshja kanë publikuar me njëri-tjetrin, ndonëse artisti me përjashtim të njërës i ka fshirë të gjitha foto së bashku në llogarinë e tij në Instagram.

Ndëkohë dyshimet për problemet mes çiftit janë shtuar nga një veprim i vëllait të Sarës. Ai ka pëlqyer postimin e publikuar nga “Lokimagazine”, ku thuhej se “njerëz të afërt të Ledrit dhe Sarës konfirmojnë ndarjen e tyre.

 

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF