KreuCelebrity

Një kokëkuqe si i vëllai London; Sara Hoxha sapo na prezantoi me vajzën!

Një kokëkuqe si i vëllai London; Sara Hoxha sapo na prezantoi me

Sara Hoxha dhe Ledion Liço janë prindër të tre fëmijëve, dy djemtë London Noor, Roman dhe vajzën Ruya Roe.

Një kokëkuqe si i vëllai London; Sara Hoxha sapo na prezantoi me

Përpos rritjes së fëmijëve Sara dhe Ledioni kalojnë shumë kohë në punë për shkak të impenjimeve të shumta si producentë në Top Channel.

Në raste të tilla, nuk përjashtohet edhe mundësia që ndonjëri prej fëmijëve të shoqërojë mamin dhe babin në ambientet e punës, siç kësaj here bëri më e vogla e familjes Ruya. Në një post në rrjetin social instagram, pak minuta më parë mami Sara na prezantoi me atë që duhet të jetë e llastuara e familjes.

Një kokëkuqe si i vëllai London; Sara Hoxha sapo na prezantoi me

“Working day with my favorite human. (Ditë pune me njeriun tim të preferuar); shkruan trashëgimtarja e Top Media përbri fotos në të cilën duket vogëlushja Ruya.

Një kokëkuqe si i vëllai London; Sara Hoxha sapo na prezantoi me

Kjo është hera e parë që Sara poston një foto të së bijës, për të cilën sapo mësuam se është një flokëkuqe e ëmbël si vëllai i saj më i madh London Noor.

 

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF