KreuCelebrity

Rezart Veleshnja sulmon Salsano Rrapin: Spiun dhe...

Rezart Veleshnja sulmon Salsano Rrapin: Spiun dhe...

Pas gati dy dekadash suksesi në ekranin e Top Channel, aktori i Portokallise, Rezart Veleshnja papritur njoftoi se do të largohet, për ta parë tashmë në nje ekran tjeter: Ate te MCN.

Rezart Veleshnja sulmon Salsano Rrapin: Spiun dhe...

Megjithate, aktori i njohur i humorit rrefeu se largimi nuk ishte në mënyrën si ai do të dëshironte. “Çezarit jepi hakun, në të kundërt i bie që nuk jemi artista,”-deklaroi Veleshnja.Por në të njëjtin emision, Veleshja ka thumbuar Salsano Rrapin nëpërmjet një zhapiku të futur në skenë.

Rezart Veleshnja sulmon Salsano Rrapin: Spiun dhe...

“Është prezantues në spektakël humori. E ka emrin Sali. Saliu të lëpin gjatë gjithë kohës. Nuk të bën asgjë. Vetëm flet, të spiunon është si grua e keqe. Nuk të bën asgjë është frikacak. Kam punuar 17 vjet me Salin”, shprehet Rezarti duke lënë qartë të kuptohet se bëhet fjalë për Salsano Rrapin.

Rezart Veleshnja sulmon Salsano Rrapin: Spiun dhe...

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF