KreuCelebrity

Me një puthje në buzë; Dafina Zeqiri dhe Kreshnik Gjergji zyrtarizojnë lidhjen e dashurisë!

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri dhe Kreshnik Gjergji kanë konfirmuar romancën e tyre me anë të një postimi në rrjetet e tyre sociale Instagram.

Me një puthje në buzë; Dafina Zeqiri dhe Kreshnik Gjergji

Ata kanë zgjedhur që te ndajnë një video, ku shihet të shkëmbejnë një puthje romantike teksa janë duke darkuar me miqtë e tyre.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by BORDO DIGITAL (@bordomagazine)

Kjo marrëdhënie po shkon më së miri dhe mesa duket e ka frymëzuar edhe profesionalisht Dafinën. Pak ditë më parë, në kanalin e saj në Instagram ku komunikon me fansat, ajo ka ndarë disa prej vargjeve të këngës së saj të re.

“Sa herë që të shoh, Je qa kom lyp, Se ti je my love, E kom gjet qetsin”, këto vargje janë komentuar nga ndjekësit si një dedikim për dashurinë e re.

 

Me një puthje në buzë; Dafina Zeqiri dhe Kreshnik Gjergji

 

Me një puthje në buzë; Dafina Zeqiri dhe Kreshnik Gjergji

 

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF