KreuCelebrity

Robert De Niro paditet nga punonjësja; kërkon 12 milionë dollarë!

Robert De Niro paditet nga punonjësja; kërkon 12 milionë

Aktori legjendar Robert De Niro, një nga më të mirët e gjeneratës së tij dhe i konsideruar nga kritika si një nga më të mirët në histori, është përfshirë në një çështje ligjore me ish-asistenten e tij që mund t'i kushtojë miliona dollarë.

Lajmi është bërë i ditur nga media e specializuar e të famshmëve, Radar Online, e cila thekson se beteja ligjore mes aktorit dhe ish-punonjësit të tij, Graham Chase Robinson, bazohet në ofendimet e aktorit ndaj tij.

Për këtë arsye, aktori do të duhet të shkojë në gjykatat për të dëshmuar. Graham Chase Robinson paditi Robert De Niro për një total prej 12 milionë dollarësh. Padia u ngrit fillimisht nga aktori, i cili mori masa ligjore kundër Robinson, duke pretenduar se ajo shikonte Netflix në mënyrë të tepruar ndërsa punonte, përdorte kartën e kreditit të kompanisë pa lejen e tij.

Robert De Niro paditet nga punonjësja; kërkon 12 milionë

Ndërkohë Chase Robinson iu përgjigj padisë, duke e akuzuar Robert De Niron se ishte një shef i keq dhe se kishte krijuar një mjedis toksik për të.

Përveç kësaj, u zbulua një bisedë mes aktorit dhe të dashurës së tij, Tiffany Chen, në të cilën Robert De Niro tha, duke iu referuar Robinson. "Kush dreqin mendon ajo se është?" deklaroi ai.

 

 

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF