KreuCelebrity

E patë Jennifer Lopez me fustanin jeshil? Një YLL!

E patë Jennifer Lopez me fustanin jeshil? Një YLL!

Jennifer Lopez darkoi me bashkëshortin e saj, Ben Affleck, dhe ylli i muzikës botërore kishte veshur një fustan të mrekullueshëm të gjelbër që tregonte fizikun e saj super në formë.

Pavarësisht thashethemeve se dyshja kishin vështirësi të përshtateshin me jetën bashkëshortore, ata u shfaqën rehat teksa kalonin kohë së bashku mbrëmjen e së shtunës. “Natën e takimit”, ka shkruar Lopez krahas postimit.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

Ben Affleck nuk u pa në fotot që Lopez kishte përzgjedhur për të ndarë me ndjekësit e saj. Megjithatë, pavarësisht se nuk u përfshi në përzgjedhjen e imazheve të postuara në internet, Affleck u fotografua me Lopez në Tina's Pumpkin Patch në fillim të muajit.

Ata u panë duke u puthur dhe duke u mbajtur për dore, si dhe të përqafuar teksa po udhëtonin një çift në Kaliforni. "Ata po ecnin si çdo familje tjetër. Ata dukeshin sikur po kalonin një kohë të mirë”, vuri në dukje një dëshmitar për “Entertainment Tonight”.

Imazhet e mëtejshme nga festa e ditëlindjes së Pia Miller treguan çiftin së bashku jashtë eventit, ku Lopez kishte kombinuar fustanin e saj të hollë me një pallto krem.

Affleck kishte veshur një këmishë të bardhë të thjeshtë me një xhaketë të zezë sportive, e cila kishte një nuancë prej kadifeje mbi supet.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF