KreuCelebrity

Olta, shtatzënë për herë të dytë? Fotoja që ngre dyshimet!

Olta, shtatzënë për herë të dytë? Fotoja që

Aktorët e “Në kuadër të dashurisë” ishin këtë herë në Tuz të Malit të Zi për premierën e filmit të tyre atje, dhe sigurisht, nuk kishte si mungonte protagonistja Olta Gixhari.

Edhe pse e njohur për format e kolme e të admirueshme trupore, ajo u shfaq me një bark të fryrë që bëri të ndizeshin spekulimet e një shtatzanie të dytë.

Olta, shtatzënë për herë të dytë? Fotoja që

Olta e ka zhvendosur prej disa kohësh jetën e saj në Spanjë me partnerin, me të cilin janë prindër të një djali.

Olta, shtatzënë për herë të dytë? Fotoja që

Ajo qe shprehur disa kohë më parë se nuk beson tek lidhjet në distancë. “Nuk besoja kurrë te këto lidhjet në distancë, prandaj unë ika e erdha shumë herë, por dikush nga ne duhet të këmbëngulte dhe…këmbënguli ai më shumë”, pati thënë aktorja.

Olta, shtatzënë për herë të dytë? Fotoja që

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF