KreuCelebrity

Pak muaj pas ndarjes; Sophie Turner në një romancë të re! Fotografohet duke u puthur me aristokratin britanik!

Ylli i "Game of Thrones" Sophie Turner ka nisur një lidhje të re dashurie me Peregrine Pearson, vetëm disa muaj pas ndarjes së saj nga këngëtari Joe Jonas.

Pak muaj pas ndarjes; Sophie Turner në një romancë të re!

Ata janë fotografuar duke shkëmbyer një puthje pasiononte në një trotuar në Paris. Pearson tejet i sjellshëm, hoqi kapelën dhe u përkul për të puthur partneren e tij. Pas këtij momenti romantik, ata të dy shkuan në rrugë të ndryshme. Gjithsesi sipas burimeve çifti më i ri u takua sërish më vonë në Stade de France.

Pak muaj pas ndarjes; Sophie Turner në një romancë të re!

Pearson, Viscount Cowdray i 4-të, është një aristokrat britanik, familja e të cilit raportohet se ka një pasuri me vlerë mbi 272 milionë dollarë. Ai u nda nga Princesha Maria-Olympia e Greqisë dhe Danimarkës në shtator, ndërkohë që edhe ndarja e Turner me Joe Jonas ndodhi në të njëjtin muaj.

Lidhja e Sophie Turner me Peregrine Pearson nuk dihet ku e ka zanafillën, ndaj na mbetet të presim..

 

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF