KreuCelebrity

FOTO/ Darka e fundit e Matthew Perry; u pa i lumtur me një grua zeshkane!

Matthew Perry, i njohur për rolin e tij në shfaqjen televizive hit "Friends", u pa duke darkuar me një zeshkane misterioze një ditë para vdekjes së tij të parakohshme. Të dy u panë duke darkuar në Hotel Bel-Air dhe thuhet se bënë një bisedë të gjatë për më shumë se një orë.

FOTO/ Darka e fundit e Matthew Perry; u pa i lumtur me një grua zeshkane!

Sipas të pranishmëve aktori ishte më i lumtur se sa kishte qenë kohët e fundit. “Ishte plot energji dhe gati për t’u kthyer në punë”, tha një burim pranë aktorit. “Ai ishte zotuar të luante në një film dhe po zhvillonte ide për serialet televizive”.]

FOTO/ Darka e fundit e Matthew Perry; u pa i lumtur me një grua zeshkane!

Fotot, të siguruara nga TMZ, tregojnë Matthew duke biseduar me gruan, por nuk dihet se kush është gruaja në foto. Asistenti i Matthew e gjeti atë të pa ndjenja në vaskën e tij të nxehtë më 28 tetor, vetëm një ditë pasi u bënë këto foto.

FOTO/ Darka e fundit e Matthew Perry; u pa i lumtur me një grua zeshkane!

Pavarësisht nga fundi tragjik i jetës së tij, njerëzit e afërt me Mateun e kujtojnë me dashuri. “Ai ishte një aktor kaq i talentuar dhe u solli kaq shumë gëzim miliona njerëzve përmes punës së tij”, tha një nga drejtuesit e podcast-it “Last Days”. “Është zemërthyese ta shohësh atë të shkojë kaq shpejt”.

FOTO/ Darka e fundit e Matthew Perry; u pa i lumtur me një grua zeshkane!

Fansat e Matthew Perry janë ende në zi për humbjen e tij dhe e kujtojnë atë përmes rolit të tij ikonik si Chandler Bing në "Friends". Momentet e tij të fundit mund të mbeten një mister, por ndikimi i tij në kinematografi nuk do të harrohet kurrë.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF