KreuCelebrity

“Rregulloni pushimet”: Bora dhe Donaldi ndajnë ditën e dasmës?!

 

Fansat e tyre i kanë imagjinuar prej kohësh duke ecur të dy drejt altarit, dhe duket se cifti e paska ndarë mendjen ta kurorëzojë lidhjen në martesë.

“Rregulloni pushimet”: Bora dhe Donaldi ndajnë ditën e

E kjo, duket se mund të ndodhë në vitin 2024.

“Rregulloni pushimet”: Bora dhe Donaldi ndajnë ditën e

Sipas burimeve për Prive, Bora dhe Donaldi kanë lajmëruar paraprakisht miqtë e ngushtë që të rregullojnë pushimet, në mënyrë që të jenë të pranishëm në dasmë.

“Rregulloni pushimet”: Bora dhe Donaldi ndajnë ditën e

Nuk ka të dhëna për datën apo për detaje të tjera.  Ndërkohë ata po punojnë për filmin e tyre të parë bashkë, një komedi romantike: “5 herë jo”: Një rrugëtim dhe aventura të reja për çiftin më të përfolur dhe të dashur për publikun.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF