KreuCelebrity

S`qenka ashtu siç duket? Lorik Cana për partneren: Xheloze e sëmurë..

S`qenka ashtu siç duket? Lorik Cana për partneren: Xheloze e

Ish-kapiteni i Kombëtares, Lorik Cana, mes një rrëfimi të rrallë detajesh nga jeta personale, pranoi se bashkëshortja e tij, Monica ka qenë “tmerrësisht xheloze, dhe me kalimin e kohës, ka kaluar nga “tmerrësisht, u bë në shumë”.

S`qenka ashtu siç duket? Lorik Cana për partneren: Xheloze e

Megjithatë, Lorik Cana shtoi se vetë ai nuk është xheloz për partneren dhe është shumë liberal.

“Ka qenë një mbështetëse dhe krah i rëndësishëm për mua. Monika ka qenë tmerrësisht xheloze, në pikë sëmundje. Por nga kjo pikë u ul, nga tmerrësisht u bë shumë xheloze. Dmth një gradë pak më poshtë. Kurse unë jam shumë liberal. Unë insistoj që ajo të dalë, s`e pyes ku dole, sa u vonove”, u shpreh ai në emisionin “Më lër të flas”.

S`qenka ashtu siç duket? Lorik Cana për partneren: Xheloze e

I pyetur a do të bëhej nëse do të bëhej trajner, ish-mbrojtësi kuq e zi u shpreh se “nuk është në planet e mia, s’është për mua”.

“Nuk kam zgjedhur karrierë trajneri, apo drejtuesi, sepse do ishte e pamundur të menaxhoj kohën. Nuk është absolutisht jo në planet e mia të jem trajner futbolli, nuk është për mua. Djali flet mirë shqip dhe kupton, por përton të flasë sepse kur u rrit kaloi 3 vite këtu dhe kjo e ndihmoi me gjuhën. Ndërsa Enkeledës i flas shqip, por në shkollë bën anglisht dhe italisht. Kur i flas shqip, ma kthen në anglisht”, rrëfeu Cana.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF