KreuCelebrity

Viola Spiro kujton të atin e ndjerë: 3 vjet pa babuçin tonë të bukur..

Viola Spiro kujton të atin e ndjerë: 3 vjet pa babuçin

Babai i Viola Spiros sot bën 3 vite që është ndarë nga jeta, dhe në këtë ditë moderatorja ka zgjedhur ta kujtojë atë me anë të një postimi në rrjetin social Instagram.

Teksa ka shpërndarë një postim që ka bërë dy vite më parë, Viola i ka dedikuar disa fjalë të atit. 

Viola Spiro kujton të atin e ndjerë: 3 vjet pa babuçin

“Sot bëhen 3 vite pa barbaçin tonë të bukur, pa dashurinë e madhe të mamit, pa mbështetjen e tij në çdo hap…Sot bëhen 3 vjet që kemi engjëllin tonë që na mbron çdo çast..”, ka shkruar ajo.

Viola Spiro kujton të atin e ndjerë: 3 vjet pa babuçin

Në postimin që Viola Spiro ka bërë 2 vite me parë e ka cilësuar të atin si shokun e saj më të mirë, teksa ka shprehur mungesën e tij të madhe.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by V (@violaspiro)

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF