KreuCelebrity

Kë të besojmë? Miku i Sarës: Po, kanë krizë. Ai mban inat se…

 

Kë të besojmë? Miku i Sarës: Po, kanë krizë. Ai

Duket se probleme ne marredhenien e Ledrit me Saren, ka pasur vertet. Në një intervistë të dhënë së fundmi, gazetari Andi Vrapi, njëkohësisht edhe mik i afërt me Sarën, e pohoi se mes çiftit ka një krizë. Diskutimet mbi marredhenien e dyshes nisen nga një zhurmë të madhe mediatike që trekëndëshi Sara, Ledri dhe Dafina krijuan në rrjet për shkak të një teksti kënge.

Kë të besojmë? Miku i Sarës: Po, kanë krizë. Ai

Pas kësaj, mungesa e Ledrit në premierën e filmit apo mopërkrahja në rrjetet sociale ndaj debutimit të Sarës si aktore në filmin “Në Kuadër të Dashurisë”, ngriti më shumë dyshimet. Andi Vrapi sqaroi situaten.

Kë të besojmë? Miku i Sarës: Po, kanë krizë. Ai

“Unë mendoj se po kalojnë diçka që çdo çift normal e kalon në jetë. Ka momente që nuk flet me burrin se nuk të ka pëlqyer diçka, ka momente që burri të mban inat. Plus që ka edhe diçka, kur Sara fitoi “Dancing with the Stars”, të gjithë thoshin se e fitoi prej Ledrit. Prandaj Ledri nuk u shfaq në asnjë premierë që të mos kishte nga këto fjalët”, ka thënë gazetari.

“Duke marrë parasysh mungesën në premierë dhe të gjithë këto, mendoj që mund të ketë një krizë”, shton gazetari. Një tjetër detaj që ka ngritur dyshimet për një krisje mes Sarës dhe Ledrit është edhe fakti se reperi fshiu të gjitha postimet e tij në Instagram, duke lënë rreth katër foto në total. Ai ka bërë një rikthim në rrjetet sociale, përmes të cilit ka njoftuar anulimin e koncertit të tij në Oslo. Asnjeri prej tyre nuk ka bere asnje koment publik në lidhje me zërat që po qarkullojnë për disa muaj tashmë.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF