KreuCelebrity

Përzgjedhur nga të famshmit: Këto janë çizmet e këtij viti!

 

Përzgjedhur nga të famshmit: Këto janë çizmet e

Vendimet e personazheve te famshme tregojnë se një palë çizme të përshtatshme mund të jenë po aq të fuqishme sa rrobat. Cardi B kompletoi stilin ‘latte’ me çizmet UGG me platformë. Ngjyrat e buta të çizmeve UGG harmonizohen ngrohtësisht me ngjyrat e veshjes se saj. Ato janë po aq te rëndësishme sa ngjyra këtu është platforma e trashe.

Përzgjedhur nga të famshmit: Këto janë çizmet e

Çizmet me dizajn qe bie ne sy janë më të dobishme sesa mund të mendoni, thote Prive. Nëse ju pëlqejnë më së shumti ngjyrat neutrale dhe dizajnet minimaliste, do t’ju rekomandoja ta provoni të paktën një herë. Do të sigurojë ajër të pastër për rrobat e dimrit që priren të bëhen monotone.

Përzgjedhur nga të famshmit: Këto janë çizmet e

Preferenca e Sarah Jessica Parker ishte praktike në shumë mënyra. Në vend të çizmeve të gjata që janë të vështira për t’u veshur dhe hequr, aktorja ka zgjedhur çizmet e shkurtra deri në kyçin e këmbës. Materiali kamosh nxjerr në pah sensin e stinës. Hapja e bollshme dhe detaji i palosje krijojne një atmosferë bohemiane. Të gjithë këta janë elementë që e bëjnë atë të përsosur për çizmet e përditshme.

Përzgjedhur nga të famshmit: Këto janë çizmet e

Emily Ratajkowski e njeh fuqinë e çizmeve stiletto. Shikoni veshjen e ngushtë, gishtin me majë dhe thembrat që rivalizojnë getat. Pamja e pulovrës së varur e cila dukej sikur do të dukej e shkujdesur, u kthye menjëherë në një pamje nate. Kjo do të thotë se është e lehtë të arrihet një veshje moderne pa shumë përpjekje.

Përzgjedhur nga të famshmit: Këto janë çizmet e

Cizmet Tabi e përmirësojnë stilin tuaj vetëm me një gisht të ndarë. Kjo tregon se mund të dukeni elegant edhe pa printe të ndezura apo ngjyra të theksuara. Irina Shay shmangu monotoninë e një look-u krejt të zi dhe çizmet e zeza me Tabit.

Përzgjedhur nga të famshmit: Këto janë çizmet e

 

 

 

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF