KreuCelebrity

Polemikat e kirurgjisë, dalin fotot e Chiara Ferragnit 16 vjec: Si ka ndryshuar blogerja!

Polemikat e kirurgjisë, dalin fotot e Chiara Ferragnit 16 vjec: Si ka

“Djema, zbulova albumin e fotove kur isha 16-17 vjec dhe bëja modelen”: Gati 20 vjet më parë, Chiara Ferragni ëndërronte pasarelat dhe këtë e tregoi vetë me postimin e fotove të hershme. Ndjekësve nuk shpëtoi pa u rënë në sy fakti se pavarësisht se mjaft simpatike edhe aty, blogerja duket disi më ndryshe.  

Polemikat e kirurgjisë, dalin fotot e Chiara Ferragnit 16 vjec: Si ka

Kjo ka bërë që të rikthehen diskutimet për ndërhyrje kirurgjikale, të cilat, sipas këtij grupi njerëzish, është e pamundur të mohohen. Mollëza e buzë të fryra, hundë e holluar: Ndërhyrjet nuk janë krejtësisht transformuese, por për këta ndjekës, e kanë përmirësur ndjeshëm pamjen e saj.  

Polemikat e kirurgjisë, dalin fotot e Chiara Ferragnit 16 vjec: Si ka

“Duket një kilometër larg që është e bërë, edhe një i verbër do ta dallonte”, shkruan një komentues.  

Polemikat e kirurgjisë, dalin fotot e Chiara Ferragnit 16 vjec: Si ka

Chiara vazhdimisht poston foto nga studioja e mikut të saj kirurg, por mbeten të rrethuara nga mister megjithatë ndërhyrjet të cilave ajo u nënshtrohet.  

Polemikat e kirurgjisë, dalin fotot e Chiara Ferragnit 16 vjec: Si ka

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF