KreuCelebrity

JLO për Ben Affleck: “Ai më ndihmoi të kuptoj vlerat e mia”

JLO për Ben Affleck: “Ai më ndihmoi të kuptoj vlerat e
Jennifer Lopez  shpreh hapur se sa shumë e dashuruar është me bashkëshortin e saj Ben Affleck.  Në një intervistë të re me Vogue, ylli zbuloi se aktori dhe sipërmarrësi e ndihmoi të kuptojë dhe njohë vlerat e saj.

“Ndihem edhe më e relaksuar dhe komode, gjë që më bën të ndihem edhe më e bukur se sa kam qenë ndonjëherë me dikë tjetër ”, tha Lopez.

Ylli i “Marry Me” tregoi gjithashtu se ka arritur një fazë në jetën e saj ku e do çdo pjesë të vetes “padiskutim “.

“Çdo pjesë e imja, trupi im, zëri im, zgjedhjet e mia, madje edhe gabimet e mia, të gjitha këto më bënë kjo që jam dhe më sollën këtu ku jam sot”, theksoi ajo.

JLO për Ben Affleck: “Ai më ndihmoi të kuptoj vlerat e
Çifti festoi përvjetorin e parë të martesës në gusht duke shijuar një darkë romantike në një restorant luksoz në Santa Monica.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF