KreuCelebrity

Kur fotoja është pa filtra: Këmbët e JLo në realitet, nuk qenkan si “në revista”!

Kur fotoja është pa filtra: Këmbët e JLo në realitet,

Jennifer Lopez konsiderohet një nga femrat më të bukura në botë sot. Pavarësisht 54 viteve që ka mbi supe, artistja duket gjithmonë në një formë fizike të shkëlqyer, e një ushtri paparacësh duket sikur e ndjek ngado që shkon.

Kur fotoja është pa filtra: Këmbët e JLo në realitet,

Por ndodh që fotot të shkrepen edhe në momente jo fort të favorshme për yjet, duke i shfaqur ata më shumë si njerëz të thjeshtë sesa si figurat e jashtëzakonshme që jemi mësuar të shohim në TV, shtypin rozë apo mediat sociale.

Kur fotoja është pa filtra: Këmbët e JLo në realitet,

Dhe fotot e paretushuara të Jennifer Lopez në një ditë të tillë, e tregojnë aktoren dhe këngëtaren si një “vdekatare” të thjeshtë: me strece pas trupit ndoshta duke dalë nga palestra, pamja e saj duket mëse e zakonshme e kembet me celulit, aq sa disa ndjekës e vunë në dyshim se mund të ishte vërtet ajo, edhe pse më pas u konfirmua se fotot ishin autentike.  

Kur fotoja është pa filtra: Këmbët e JLo në realitet,

 

 

 

 

Bordo
Gusht - No.61

SHKARKO VERSIONIN PDF