KreuBeauty

Xheli larës për fytyrë; “Ami’s Beauty” vjen me një super produkt të ri!

Xheli larës për fytyrë; “Ami’s Beauty” vjen me

“Ami’s Beauty” vjen me produktin më të ri dhe është një xhel larës, që pritet të jetë për cilëndo prej jush, produkti më i mirë që keni përdorur për të pastruar fytyrën tuaj.

Larësi i fytyrës në formë xheli, mundëson heqjen e plotë të make-up dhe të papastërtive të tjera. Ky produkt ka formulë të pasur me ingredientë aktivë si Vaj esencial i Lavandër, dhe Acid Hyaluronic, të cilët i japin fytyrës ndjesinë e pastërtisë dhe freskisë së plotë.

Xheli larës për fytyrë; “Ami’s Beauty” vjen me

Produkti, i cili është i përshtatshëm për lëkura normale-mikse, mund të përdoret në mëngjes dhe në mbrëmje.

Përdorimi: Aplikoni produktin në fytyrë të thatë dhe masazhojeni në fytyrën, derisa të krijojë një shkumë të lehtë. Lagini duart dhe më pas fërkoni fytyrën, derisa të shkumëzojë mirë. Shpëlajeni plotësisht kur të përfundoni.

VLERA TË SHTUARA:

– Dermatologjikisht dhe Klinikisht të testuar

– Cruelty Free

– 0 Paraben, 0 VAJRA MINERALE, 0 NGJYRUES

– Formuluar dhe prodhuar në Itali

 INGREDIENTE AKTIVË:

-Lavender essential oil

-Hyaluronic Acid

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF