KreuStil Jetese

Verë 2016: Tendenca sea & surf

Një koktejl xhungle dhe lagune, lule hibiscus, zogj parajse dhe gjethe palmash…

Sepse tendenca “sea & surf” përshtatet shumë mirë si në qytet edhe në det.

Në galerinë e fotove do të gjeni veshjet më të fundit me frymëzim veror për të gjithë ata që janë duke ëndërruar që tani stinën më të dashur të vitit.

Tags:

Home bordo

Bordo
Gusht - No.61

SHKARKO VERSIONIN PDF