KreuCelebrity

Reçipeta dhe streçe mëndafshi – kush e famshme guxoi t’i vishte?

Kombinimet mbeten një zgjedhje individuale, nga të cilat burojnë stilet dhe idetë më të mira të të veshurit. Gjithmonë një inspirim, të famshmit mbeten ata të cilët rrëmbejnë vëmendjen e çdokujt, në secilën prej paraqitjeve të tyre publike.

Një nga ato vajza, që nuk rresht së veshuri gjithmonë modele të guximshme, është dhe Kim Kardashian, e cila mbetet në koherencë me trendet më të fundit. Edhe pse me një stil disi të ekzagjeruar, që ndoshta nuk përputhet me shijet e çdokujt, Kim-it nuk mund t’i mohohet shija në veshje e për pamjen e jashtme në tërësi.

Së fundmi, më e famshmja e Kardashianëve është paraqitur me reçipeta të tejdukshme, të mbuluar me një xhaketë të zezë përsipër ( jo se nuk i kemi parë ndonjëherë gjinjtë e saj). Kjo veshje e sipërme ishte shoqëruar me streçe mëndafshi blu të errët, si dhe sandale me material të tejdukshëm. Një miksim i çuditshëm ky, që nuk i ka pëlqyer të gjithëve. Më poshtë do të gjeni imazhin e Kim dhe ndani mendimin tuaj me ne: si ju duket një kombinim i tillë?

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF