KreuStil Jetese

Golden Globe 2020, çfarë veshën yjet në Tapetin e Kuq të ceremonisë

Tapeti i parë i kuq për vitin 2020 u ‘vesh’ me stil mbrëmjen e së dielës në Beverly Hilton në nder të ceremonisë së Golden Globe Awards 2020.

Më të mirët e televizionit dhe fimit të vitit të kaluar parakaluan në Tapetin e Kuq të ceremonisë së ndarjes së çmimeve në këtë edicion të 77-të që u mbajt të dielën e 5 Janarit në Californi.

Dhe dekada e re u nis me një fillim magjepsës , me shumë yje që spikatën për zgjedhjet e tyre të stilit.

 

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF