KreuCelebrity

Soni Malaj postoi si rrallë ndonjëherë, foto me të ëmën!

Nuk ndodh shpesh, por Soni Malaj këtë herë e bëri një përjashtim, dhe ai ishte mëse i justifikuar. Këngëtarja postoi një foto me të ëmën në ditën e saj të lindjes, duke ia bërë kështu urimin edhe më të vecantë.

“U bëfsh 100 vjeç mami, ose siç të them ndryshe, o përmetarja ime e bukur”, ka shkruar Soni në rrjetet sociale.

Ne me këtë rast, pamë sesa në formë qenka mamaja e saj , e cila ndryshe nga e bija megjithatë, është krejtësisht bjonde. Soni përgjithësisht përpiqet ta mbajë familjen  larg vëmendjes së publikut, por ndonjëherë, “ dorëzohet” edhe ajo!

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF