Rudina Dembacaj shtatzënë? Detaji që ngjalli dyshimet!

Në disa foto që Rudina Dembacaj postoi, dhe pastaj i hoqi, shihej një bark paksa më i fryrë, i cili ka tërhequr menjëherë vëmendjen e ndjekësve në rrjetet sociale. Ata e panë në detaje dhe komentet, shpërthyen! “Je shtatzënë?”, “Uuu je shtatzënë”, shkruanin disa prej tyre. Rudina vetë nuk ka reaguar, edhe pse zakonisht ajo nuk lë pa I sqaruar ndjekësit e saj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rudina Dembacaj (@rudinadembacaj)

Moderatorja është nënë e një vajze nga martesa e mëparshme, Viktorias. Për t`iu dedikuar totalisht shtatzanisë asokohe, ajo u shkëput përkohësisht edhe nga jeta artistike.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article