Eduarti kërcënon Arbanën me foto nga “arkivi”: Ja ç`punë kur del jashtë shtetit!

Arbana dhe Eduarti ndajnë shumë gjëra bashkë, e një prej tyre ( një rastësi vërtet e vecantë), është edhe ditëlindja! Në këtë ditë, regjisori vendosi të hapte “arkivat” e datës 7 maj, dhe të ndante me publikun edhe foto të cilat partnerja ka preferuar të mos i postojë. Një prej tyre e tregonte Arbanën duke larë makinën. Një nga punët që bën jashtë shtetit…” ka shkruar me shaka ai.

Ndërsa ajo u tregua tepër romantike në këtë ditë, me një postim ku thoshte: “Gëzuar ditëlindjen, shpirti im. Çfarë fati të ndash ditën e lindjes dhe çdo ditë tjetër me ty, jam e bekuar, të dua!”

Previous ArticleNext Article