KreuCelebrity

Diletta Leotta niset drejt Turqisë për të takuar nënën e Can Yaman!!

Duket se gjërat po bëhen serioze mes moderatores italiane, Diletta Leotta dhe aktorit të famshëm turk me origjinë shqiptare, Can Yaman. Disa javë më parë, u tha se ylli i telenovelave i kishte bërë një propozim romantik të dashurës  të dashurës së tij, me një shkrim në qiell me tullumbaceke ku thuhej: “Diletta dëshiron të martohesh me mua? Të dua, Can”.

Mësohet tani se bjonda simpatike ka marrë avionin drejkt Turqisë dhe arsyeja nuk është thjesht për të pushuar, apo vizituar vendlindjen e njeriut që i ka rrëmbyer zemren. Sipas mediave italiane, Diletta do të takojë prindërit e Can dhe fansat mezi po presin të mësojnë se c`të reja do të ketë nga cifti.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF