“Ku është krahu”, Leonora Jakupi përballet me komente jo të këndshme në Instagram

Këngëtarja e mirënjohur Leonora Jakupi së fundmi është vendosur me “shpatulla pas murit” nga ndjekësit e saj në Instagram.

Zakonisht këngëtarja është mësuar të marrë vetëm komente pozitive, por këtë herë është përballuar me komente jo të këndshme, pasi publikoi një fotografi ku kishte përdorur dukshëm  “photoshop”. Fansave nuk i ka shpëtuar ky detaj dhe shumë prej tyre kanë komentuar, “Ku iku krahu” apo “Ku e ke lan krahun e majtë moj motër”..

Ndërkohë Leonora Jakupi ka vendosur që të mos reagojë ndaj këtyre komenteve në fotografinë e saj.

 

Previous ArticleNext Article