Sapo hyri në “Big Brother VIP”, Valon Shehu nis flirtimet e para me Beniadën

Këngëtari i njohur Valon Shehu është banori më i ri “Big Brother VIP”, i cili hyri mbrëmjen e kësaj të marte në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Gjatë klipit prezantuaes ai tha se në shtëpia mungon vendosmëria dhe burrëria, gjithashtu shprehu hapur edhe pëlqimin për Beniada Nishanin.

 

Mesa duket Valon Shehu nuk ka pritur gjatë dhe ka nisur flirtimet e para me modelen, teksa të gjithë banorët ishin mbledhur bashkë.

Në një moment Beniada i ka folur italisht, ndërkohë që ai është shprehur se nuk e flet atë gjuhë dhe se do të kishte dëshirë që ajo ta mësonte.

 

Pjesë nga biseda:

Valoni: Duhet me mësuar italisht, a do më mësosh, 1 orë në ditë italisht

Iliri: Vërtet nuk e di?

Valoni: Jo s’e di

Semi: Valon këndoje një këngë se nuk të ka dëgjuar Beniada

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article