KreuCelebrity

Vjen në jetë fëmija i parë për 2022!

Ka ardhur në jetë fëmija i parë për vitin 2022.

Mësohet se bëhet fjalë për djalë dhe vogëlushi gëzon shëndet të plotë. Bebi i parë lindi te Mbretëresha Geraldinë.

Mami Albana e solli në jetë shendoshë e mirë djalin e saj te parë në orën 00:00 të datës 1 Janar me peshen 3650 gr dhe gjatësinë 50 cm.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF