KreuCelebrity

10 fotografitë më të pëlqyera në Instagram për vitin 2021!

Rrjeti social Instagram ka zbuluar fotografitë më të pëlqyera gjatë vitit 2021. Lista përbëhet padyshim nga figura të famshme botërore, të cilët kanë një ndikim të madh në këtë rrjet social.

Në krye të listës qëndron fotoja kur Cristiano Ronaldo dhe partnerja e tij Georgina Rodriguez njoftuan se janë në pritje të binjakëve, ndërkohë që në vend të dytë qëndrojnë fotot e dasmës së këngëtares Ariana Grande.

10 postimet më të pëlqyera gjatë 2021 janë:

1. Binjakët e Christiano Ronaldos

 

 

 

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano)

2. Dasma e Ariana Grandes

 

 

 

A post shared by Ariana Grande (@arianagrande)

3. Testi i shtatzënisë së Kylie Jenner

 

4. Billie Eilish bëhet bionde

 

 

 

A post shared by BILLIE EILISH (@billieeilish)

5. Lionel Messi nënshkruan për Paris Saint-Germain

 

 

 

 

A post shared by Leo Messi (@leomessi)

6. Billie në kopertinën e Vogue

 

 

 

A post shared by BILLIE EILISH (@billieeilish)

7. Messi me trofeun e Kupës së Amerikës

 

 

 

A post shared by Leo Messi (@leomessi)

8. Lionel Messi largohet nga Barcelona

 

 

 

A post shared by Leo Messi (@leomessi)

9. Montana sirena

 

10. Mesazhi i Spidey-t për ditëlindjen për Zen

 

 

 

A post shared by Tom Holland (@tomholland2013)

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF