KreuCelebrity

“Gjithe Shqipëria është me ty”, Ilirit i mbërrin surpriza e papritur në BBV!

Balerini Ilir Shaqiri, i konsideruar një ndër konkurentët më të fortë brenda shtëpisë së Big Brother VIP dhe një favorit për të fituar cmimin e madh te spektaklit, mori sot një surprizë të papritur, e cila e beri të përlotej.

Një balonë ka qarkulluar në oborr, dhe ishte nga mbështetësit e flaktë të Ilirit.

Aty shkruhej:   Forca Ilir! Gjithë Shqipëria dhe diaspora është me ty!

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Komentet në faqen zyrtare të BBV tregojnë se Iliri gëzon mbështetje të madhe në publik, por edhe mes ish banorëve si Arjon Muça apo Elton Tozaj. Kyi  fundit madje pati thënë se :“Për mua i vetmi VIP aty brenda është Iliri, ndërsa të tjerët janë thjesht figura publike të cilat i hasim çdo ditë në rrugë dhe në kafe”!

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF