KreuBusull

Fadil Berisha bëhet pjesë e kompanisë gjigante, Nasdaq!

Fotografi i njohur Fadil Berisha prej vitesh  numëron suksese të njëpasnjëshme në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Së fundmi fotografi është bërë pjesë e kompanisë globale Nasdaq, dhe kjo arritje do të jetë padyshim një gur i artë në karrierën e tij.

Lajmin e bukur e ka dhënë vetë fotografi me anë të një postimi në rrjetin social Instagram,

“Faleminderit për mikpritjen Nasdaq”, ka shkruar ai përkrah disa fotografive nga momentet e mikpritjes që kompania globale i ka bërë fotografit.

Nasdaq është një kompani teknologjike globale që përkrah rritjen gjithëpërfshirës, ​​duke krijuar mundësi për tregje dhe ekonomi të të gjitha llojeve.

 

https://www.instagram.com/p/CkhQkwkN8mg/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

 

Tags:

Home

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF